Biuro Rachunkowe PROWENT - Katarzyna Dudek

O nas

Biuro Rachunkowe PROWENT

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej

Podstawowym celem działalności naszego biura jest profesjonalna i rzetelna obsługa księgowo-podatkowa. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz stale podnoszonymi kwalifikacjami. Postawę świadczenia usług stanowi wydany przez Ministra Finansów – CERTYFIKAT KSIĘGOWY. Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

OFERUJEMY USŁUGI KSIĘGOWE nA NAJWYŻSZYM POZIMIE

Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo powierzonych informacji i dokumentów w trakcie, jak i po ustaniu współpracy. Zakres świadczonych usług zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta, co jest wyróżnikiem wśród innych firm działających na rynku usług księgowych.

Szanując Państwa czas i dbając o wygodę naszych Klientów Biuro Rachunkowe „Prowent” oferuje kompleksowe usługi finansowo-księgowe dostępne w różnych wariantach:

 Dokumenty finansowo-księgowe mogą być dostarczane do biura lub odbierane w siedzibie Państwa firmy w umówionych terminach. Korzystamy także z nowoczesnej platformy SALDEO, która w znacznym stopniu upraszcza proces wymiany dokumentacji.  Drogą elektroniczną Klient otrzymuje wszystkie informacje o terminach i wielkościach zobowiązań wobec ZUS i US z tytułu podatków. Dotrzymujemy wszystkich ustawowo ustalonych terminów tak, by Klient mógł regulować swoje zobowiązania na czas.

Usługi finansowo- księgowe mogą być prowadzone w siedzibie firmy Klienta. Wówczas pracownik Biura obsługuje Państwa w miejscu prowadzenia działalności lub innym wskazanym przez Państwa, udostępniając bazę danych programu lub wykorzystując program polecany przez Klienta. Wszystkie dokumenty są wówczas przechowywane w siedzibie firmy Klienta, co umożliwia szybki dostęp do niezbędnych informacji.

Darmowa konsultacja

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z BR PROWENT jeszcze dziś! Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania, udzielimy porady i razem wybierzemy najlepsze metody rozliczania Twojej działalności!